ORSA İnşaat

ORSA Group

ORSA İnşaat

ORSA Grubu’nun ana faaliyet alanları çeşitli altyapı, endüstriyel tesisler, ticari bina inşaatları ve yapı malzemesi üretimidir. ORSA Grup kuruluşundan bu yana yurtiçi ve yurtdışında çeşitli endüstriyel tesisler inşa etmiştir. Faaliyetleri arasında, fizibilite çalışmaları da dâhil olmak üzere kireç ocağı, kireçtaşı ocağı ve hazır beton tesisleri bulunmaktadır.

ORSA İnşaat, karayolu, köprü, metro, boru hatları ve ilgili binarın projelerinin tasarım ve inşası ile ilgilenmektedir. ORSA İnşaat, yüksek nitelikli mühendislik hizmeti, inşaat işleri ve proje danışmanlığı dâhil olmak üzere geniş bir alanda, söz konusu proje için kendi deneyimlerine ek olarak alanlarında deneyimleri daha yüksek olan çözüm ortağı şirketleriyle işbirliği yapmaktadır.

Yurtiçinde ve yurtdışındaki projelerde ORSA İnşaat, ilgili ülkelerin mevzuat ve yönetiminin gerektirdiği şekilde kontrol faaliyetlerini yerine getirir ve ilgili tüm belgeleri ile sağlığı güvenliği ve çevre temizliği kurallarını kapsayan bir yönetim kılavuzu ile geliştirmiştir. Üstlenilen tüm inşaat ve iş projelerinde bu klavuza uyulur.

LET`S STRIVE TOGETHER

ORSA GROUP

ORSA ÜRETİM​
ORSA ÜRETİM
ORSA ÜRETİM

What We Achieve

Our Certificates

National and international certificates are the evidence of the company’s verifiable quality standards for processes and products. We are proud that we have repeatedly earned them. In every certificate, we see undisputed proof of long-term commitment to sustainability from both our management and employees.