ORSA Enerji ve Madencilik

ORSA Group

ORSA Enerji ve Madencilik

Modern altyapısı ve hiç bitmeyen çalışma azmi ile büyük ve güçlü bir hizmet üreten ORSA Enerji ve Madencilik, bölgesel fayda sağlama ve istihdam yaratma konusunda sektöründe önde gelen firmalardan olmuştur. Potansiyel maden sahalarında çevreye zarar vermeden, doğa ve insan dostu yöntemlerle maden aranması ve çıkarılan madenlerin her türlü güvenlik önlemleri alınıp kalitemizden asla ödün vermeyerek taşınması her zaman önceliğimiz olmuştur.

Global pazarlama bölümü, kendi markalı ürünlerinin satış ve dağıtım hizmetlerini deneyimli satış ve dağıtım kadrosu ile toptan ve perakende olarak medikal kanallara ulaştırmaktadır. Ulusal ve uluslararası bilimsel çalışmalar, fuar ve kongreler, sürekli takip ettiğimiz ve beslendiğimiz yerlerdir. Bu sayede, kendimizi yenileyerek, sektörün yeniliklerinden uzak kalmamakta ve iş ortaklarımızla en etkili saha çalışmasını yapabilmekteyiz.

LET`S STRIVE TOGETHER

ORSA GROUP

ORSA ÜRETİM​
ORSA ÜRETİM
ORSA ÜRETİM

What We Achieve

Our Certificates

National and international certificates are the evidence of the company’s verifiable quality standards for processes and products. We are proud that we have repeatedly earned them. In every certificate, we see undisputed proof of long-term commitment to sustainability from both our management and employees.