ORSA Turizm

ORSA Group

ORSA Turizm

ORSA Turizm olarak Akdeniz ve Ege bölgesinde sunduğumuz yüksek kalitede konaklama imkânlarıyla konuklarımıza bünyemizde geçirecekleri zamandan keyif almayı garanti etmekteyiz. Bölgede yoğun olan yaz turizminin dışında fuar ve toplantılar için de uygun şartlar sağlayan ve üstün bir hizmet sunan otellerimiz ile yılın her dönemi faaliyet göstermekteyiz. ORSA turizm olarak konuklarımızı konfor ve estetik ile buluşturmayı ve yüksek standartlarımız ile onlara unutulmaz bir deneyim yaşatmayı vaat ediyoruz.

Global pazarlama bölümü, kendi markalı ürünlerinin satış ve dağıtım hizmetlerini deneyimli satış ve dağıtım kadrosu ile toptan ve perakende olarak medikal kanallara ulaştırmaktadır. Ulusal ve uluslararası bilimsel çalışmalar, fuar ve kongreler, sürekli takip ettiğimiz ve beslendiğimiz yerlerdir. Bu sayede, kendimizi yenileyerek, sektörün yeniliklerinden uzak kalmamakta ve iş ortaklarımızla en etkili saha çalışmasını yapabilmekteyiz.

LET`S STRIVE TOGETHER

ORSA GROUP

ORSA ÜRETİM​
ORSA ÜRETİM
ORSA ÜRETİM

What We Achieve

Our Certificates

National and international certificates are the evidence of the company’s verifiable quality standards for processes and products. We are proud that we have repeatedly earned them. In every certificate, we see undisputed proof of long-term commitment to sustainability from both our management and employees.