ORSA Kimya

ORSA Group

ORSA Kimya

ORSA Kimya, gelişmiş üretim teknikleri ve merkezleriyle Türkiye’de sektörünün öncü firmalarından olmuştur. Yurtiçi ve yurtdışında birçok bölgeye hizmet veren firmamız çalışma ortaklarının taleplerine daima zamanında ve doğru yanıt vermektedir. Etik değerlere duyarlılığı, güçlü finansal yapısı, deneyimli insan gücü, uluslararası standartlara uygun iş süreçleri ve güvenilirlik firmamızın en çok göze çarpan yanlarıdır.

Global pazarlama bölümü, kendi markalı ürünlerinin satış ve dağıtım hizmetlerini deneyimli satış ve dağıtım kadrosu ile toptan ve perakende olarak medikal kanallara ulaştırmaktadır. Ulusal ve uluslararası bilimsel çalışmalar, fuar ve kongreler, sürekli takip ettiğimiz ve beslendiğimiz yerlerdir. Bu sayede, kendimizi yenileyerek, sektörün yeniliklerinden uzak kalmamakta ve iş ortaklarımızla en etkili saha çalışmasını yapabilmekteyiz.

LET`S STRIVE TOGETHER

ORSA GROUP

ORSA ÜRETİM​
ORSA ÜRETİM
ORSA ÜRETİM

What We Achieve

Our Certificates

National and international certificates are the evidence of the company’s verifiable quality standards for processes and products. We are proud that we have repeatedly earned them. In every certificate, we see undisputed proof of long-term commitment to sustainability from both our management and employees.