ORSA Biotechnology

ORSA Group

ORSA Biotechnology

ORSA Medikal, yaklaşık 25 bin m² kapalı alanda sterilize maske, önlük ve eldiven üretimini 3000 çalışanı ile sürdürmektedir. ORSA Medikal, birçok markanın yurt içi ve yurt dışı dağıtım operasyonunu yürütmekte ve Dünya çapında 20’den fazla noktaya ulaşmaktadır. Üç ayrı konumda toplam 12000m² depoları bulunmaktadır. Ayrıca Satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürdüğü birçok ulusal ve uluslararası markanın en büyük dağıtıcısı konumundadır.

Global pazarlama bölümü, kendi markalı ürünlerinin satış ve dağıtım hizmetlerini deneyimli satış ve dağıtım kadrosu ile toptan ve perakende olarak medikal kanallara ulaştırmaktadır. Ulusal ve uluslararası bilimsel çalışmalar, fuar ve kongreler, sürekli takip ettiğimiz ve beslendiğimiz yerlerdir. Bu sayede, kendimizi yenileyerek, sektörün yeniliklerinden uzak kalmamakta ve iş ortaklarımızla en etkili saha çalışmasını yapabilmekteyiz.

LET`S STRIVE TOGETHER

ORSA GROUP

ORSA ÜRETİM​
ORSA ÜRETİM
ORSA ÜRETİM

What We Achieve

Our Certificates

National and international certificates are the evidence of the company’s verifiable quality standards for processes and products. We are proud that we have repeatedly earned them. In every certificate, we see undisputed proof of long-term commitment to sustainability from both our management and employees.