Hakkımızda

Home Hakkımızda

Hakkımızda

ORSA Grup

1995‘de kurulan ORSA Grup, gerek kendi markalı ürünlerinin üretimi ve dağıtımı gerekse Pazar lideri birçok ulusal ve uluslararası markanın pazarlama ve dağıtım hizmetlerini sürdürmektedir. 

ORSA gerek üretimini ve temsilciliğini yaptığı ürünlerin kalitesi gerekse Türkiye’nin ve bölge ülkelerin yanı sıra Dünya’nın dört bir yanından gelen talepleri karşılamadaki hızıyla başarısını kanıtlamıştır. 

Çeşitli kurumlara ekonomi ve finans danışmanlığı yapmasının ardından da ticaret hayatına atılmış ve birçok sektörde yoluna başarıyla devam etmiştir.

Şirketlerimiz

Grup Şirketleri

ORSA Grup
ORSA Gıda
ORSA Medikal
ORSA İnşaat
ORSA Enerji ve Madencilik
ORSA Pazarlama
ORSA Turizm
ORSA Kimya

S.S.S

Sık Sorulan Sorular

Elisa ve benzeri yöntemlerle yapılan antikor testlerinin hassasiyet ve doğruluğunun, parmaktan alınan hızlı antikor testlerine göre yüksek olduğu düşünülmektedir. Bu testlerin, PCR ile birlikte kullanılması da doğru tanı şansını artırabilmektedir

ORSA Grup, gerek kendi markalı ürünlerinin üretimi ve dağıtımı gerekse Pazar lideri bir çok ulusal ve uluslararası markanın pazarlama ve dağıtım hizmetlerini sürdürmektedir.

ORSA Medikal, birçok markanın yurt içi ve yurt dışı dağıtım operasyonunu yürütmekte ve Dünya çapında 20’den fazla noktaya ulaşmaktadır. Üç ayrı konumda toplam 12000m² depoları bulunmaktadır. Ayrıca Satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürdüğü birçok ulusal ve uluslararası markanın en büyük dağıtıcısı konumundadır.

1 +
Doktor
1 +
İhracat Yapılan Ülke
1 +
PCR Test Kiti
1 %
Memnuniyet

Neden Biz?

Orsa Group ihracatta yelkenini inovasyondan aldığı güçle büyütüyor

İnovatif Çözümler

En son teknoloji ve trendlere uygun üretim.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimiz için değer yaratırız.

Fiyat Performans

Fiyat ve performans olarak en kaliteli ürünler.

Müşteri Yorumları

Memnun Müşteriler

image
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting has been the industry's standard dummy text.Ever since the 1500s, when an unknown
John Miller
New York, USA
image
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting has been the industry's standard dummy text.Ever since the 1500s, when an unknown
Alexa Miller
New York, USA
image
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting has been the industry's standard dummy text.Ever since the 1500s, when an unknown incididunt ut labore et dolore derit in voluptate.
Susan Croft
Philadelphia, PA

Referanslarımız

Çözüm Ortaklarımız

ORSA Grup şirketini tercih eden, çözüm ortaklarımız